Poradna

Pro zadání dotazu odešlete uvedený formulář nebo volejte +420 608 100 544 – pondělí až pátek od 8 hod. do 17 hod.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (Uveďte, prosím, svoji e-mailovou adresu, protože na každý Váš dotaz odpovídáme individuálně e-mailem)

Vaše otázka

Kde si mohu přípravek TOKOFIN zakoupit či objednat? Lze ho koupit i bez receptu? Je dostupný v lékárnách?
TOKOFIN je dostupný bez receptu, objednat si je můžete v kterékoliv lékárně, kamenné či internetové.Další možností je využít eshop výrobce.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné při užívání přípravku TOKOFIN, pít zároveň bylinné čaje, nebo raději čaje vysadit, aby nedošlo ke snížení účinku TOKOFINu. Děkuji moc za Vaši odpověď.
V případě pití bylinných čajů dle návodu a doporučeného množství nemá na pití čajů na TOKOFIN žádný vliv a tedy se nemusíte obávat.
Je možné brát současně s přípravkem TOKOFIN také antibiotika? Děkuji za odpověď
Doplněk stravy TOKOFIN nemá žádnou prokázanou kontraindikaci na antibiotika.
Dobrý den, při vyšetření mamografie mi byla zjištěna oválná anechogenní cysta 18 x 12 mm, asymetrie žlázy, vpravo až TAbár V, a moji gynekoložkou mi byl doporučeno užívání Indol 3 karbinol. Chci se zeptat, pokud si vezmu dvouměsíční kůru TOKOFINu, jak často / za jak dlouho / můžu tuto kůru opakovat, případně jak dlouho se dá TOKOFIN užívat? Děkuji
V případě, že se rozhodnete pro užívání TOKOFINu, pak minimální doba je 3 měsíce, lépe však 6 měsíců. Poté znovu navštivte svého gynekologa na kontrolu. TOKOFIN se dá užívat i nepřetržitě, pokud to situace vyžaduje.
Může se TOKOFIN užívat zároveň s antikoncepci?
Ano, užívání TOKOFINu a antikoncepce se vzájemně neovlivňuje.
Dobrý den, chci se zeptat, zda je v pořádku, že zpočátku užívání TOKOFINu mám po jeho užití zvláštní chuť v puse/ústech, která mi není moc příjemná a nedokázala jsem jí nikam zařadit. Mohlo by to být právě po jeho polknutí? Jinak mi opravdu vyhovuje a tak bych v užívání nechtěla přestat.
Děkuji Vám za dotaz. Jedna z účinných látek TOKOLINu má sama o sobě specifický zápach, který každý vnímá individuálně. Pro jeho vymizení stačí, když ho malinko něčím zajíte, co je Vám příjemné. Můžete také užívat kapsle v průběhu jídla, na jeho účinné látky to nebude mít žádný vliv.